Україна за 10 днів погасить борг за газ при ціні у $268,5 - А.Яценюк

Україна готова протягом 10 днів погасити всі борги за російський газ, якщо його вартість буде встановлена ​​на рівні 268,5 долара за тис. куб. м. Про це заявив прем'єр -міністром України Арсеній Яценюк у Харкові.

«Ми направили російському „Газпрому“ пропозицію продовжити контракт за ціною 268,5 долара за тис куб. м., як це було в першому кварталі 2014 року. Як тільки така ціна буде встановлена ​​і буде підписана додаткова угода, українська сторона протягом 10 днів готова погасити всі борги, в тому числі і борги колишнього уряду»,— зазначив Яценюк.

Напередодні у «Газпромі» заявили, що “Нафтогаз України” не перерахував вчасно, до 7 травня, оплату за спожитий у квітні російський газ.

Нагадаємо, раніше " Нафтогаз України " направив “Газпрому ” передарбітражну ноту з перегляду контракту на поставку газу.

Російський «Газпром» 3 квітня оцінив заборгованість НАК «Нафтогаз України» за поставлений в Україну газ в 2,2 млрд дол. Крім того, «Газпром» виставив рахунок «Нафтогазу» за недобір газу в 2013 р. в розмірі 11,4 млрд дол.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!