У Москві невідомі повісили прапор України на сталінську висотку

У Москві невідомі рано-вранці в середу, 20 серпня, повісили український прапор на шпиль сталінської висотки на Котельницькій набережній. Очевидцем події був кореспондент інформагенції «Інтерфакс».

Спеціальна бригада верхолазів зняла стяг із висотки на Котельницькій набережній і почала перефарбовувати її шпиль, наполовину пофарбований у блакитне.

Приблизно за три години після того, як прапор було помічено, верхолазам вдалося його зняти. Це полотнище завбільшки 6 на 3 метри, повідомило джерело з екстрених служб міста. За його словами, зірку на шпилі висотки наполовину пофарбували у блакитний колір. Спеціальна бригада верхолазів почала перефарбовувати її в золотистий.

Затримали кількох людей із альпіністським спорядженням

Джерело у правоохоронних органах повідомило інформагенції, що до московського відділу внутрішніх справ «Таганський» доправили кількох молодих людей із альпіністським спорядженням, які можуть бути причетними до вивішування українського прапора на висотку.

«За попередньою інформацією, невідомі проникли внутрішніми сходами будівлі до останнього поверху, а потім за допомогою спеціального спорядження закріпили полотнище на шпилі будівлі»,— заявив співрозмовник інформагенції. Він також уточнив, що, за попередніми даними, всі затримані — мешканці Москви та Московської області.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!