О.Продан: Після подій на Майдані жоден громадянин не віддасть свій голос за гречку

Народний депутат від фракції «УДАР» Оксана Продан сподівається, що до моменту позачергових парламентських виборів в Україні активна фаза АТО завершиться, і мешканці Донбасу зможуть взяти участь у голосуванні. Про це вона заявила в ефірі одного зканалів.

«26 жовтня, або ж 19 жовтня парламентські вибори мають відбутися. І я дуже сподіваюся, що до того моменту АТО завершиться і у нас легко голосуватимуть наші громадяни на Донбасі»,— наголосила депутат.

За її словами, у Верховній Раді також розробляються відповідні механізми для того, щоб запезпечити голосування громадян, які перебувають на окупованій терориторії у Криму.

«Якщо депутати побачать, що вибори – незворотні, то я думаю, вони дадуть можливість кримчанам проголосувати»,— додала О.Продан.

Депутат також підкреслила, що «УДАР» голосував за всі законопроекти, що передбачають проведення виборів за відкритими списками. Утім, додала вона, колишніх регіоналів-мажоритарників, які сформували свої депутатські групи, влаштовує проведення виборів за діючою системою.

«Тут важливо розуміти, що люди теж змінилися. Після подій на Майдані жоден громадянин не зможе взяти гречку і віддати свій голос за людину, яка голосувала, наприклад, за закони 16 січня, або людину, яка до останнього відстоювала режим Януковича»,— зазначила вона.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!