Україна може втратити цілі галузі промисловості – В.Медведчук

Очільник Громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук у власному блозі зазначив, що наразі Україна може втратити цілі галузі промисловості, але за сухими цифрами узагальненої статистики не завжди видно проблеми окремих галузей.

За словами В.Медведчука, відомо, що в I півріччі 2014 вітчизняна переробна промисловість скоротила обсяги виробництва на 5,2% в порівнянні з I півріччям 2013-го.

«Здавалося б, це ще не катастрофа. Проте у ряді галузей виробництво скоротилося в рази. Виникає природне запитання: відновляться чи ці галузі в майбутньому? Крім того, є ще одна проблема: родинам тих, хто працює на цих виробництвах, треба якось виживати — але як, на які доходи? Майже в 5 разів (22,9% від рівня I півріччя 2013) скоротилося виробництво вантажних вагонів і вагонів-платформ, більш ніж в 2 рази (46,3%) — виробництво обладнання для переробки мʼяса та птиці, вдвічі менше (51,7%) стали виготовляти бурильних і прохідницьких машин»,— наголосив він.

Також, на думку експерта, «дуже показові „успіхи“ вітчизняного автопрому».

«Виробництво автобусів в I півріччі зменшилося до 51,7% від рівня минулого року, вантажних автомобілів — до 76,4%. А тепер настала черга і легкового автотранспорту. Як повідомляє асоціація „Укравтопром“, в липні порівняно з попереднім місяцем загальне виробництво автотранспорту скоротилося в 2,2 рази, а якщо порівнювати з липнем минулого року — більш ніж у 9 разів. У липні в Україні загальна кількість випущених одиниць автотранспортної техніки склало всього 555 шт. Серед них легкових автомобілів — 343 (-66% до червневого показника і −93% до аналогічного показника минулого року), комерційних автомобілів — 153 (+ 47% до червневого і −32% до липневого показника минулого року), автобусів — 59 (- 48% до показника за червень і −75% до показника за липень минулого року). З автомобільних заводів в липні повністю простоювали два – „Еталон“ і „Часівоярський автобусний завод“. А український автогігант „ЗАЗ“ випустив всього 8 автомобілів — це практично рівноцінно зупинці виробництва»,— зазначив В.Медведчук.

«Якщо автопром — флагман індустрії, то можна констатувати: наш флагман йде на дно. І на жаль, це відноситься до більшості галузей українського машинобудування. Якщо найближчим часом не будуть зроблені кроки з відродження вітчизняної промисловості, то вже наступного року відроджувати буде нічого»,— резюмував він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!