Попередній звіт про катастрофу «Боїнга-777» представлять до кінця серпня – ООН

Попередній звіт про хід розслідування авіакатастрофи «Боїнга-777» на Донеччині буде представлений у Раді безпеки ООН до кінця серпня. Про це повідомив голова Ради Безпеки, постійний представник Британії при ООН Марк Лайел Ґрант. За його словами, помічник з політичних питань Оскар Фернандес-Таранко у понеділок коротко поінформував ООН про хід розслідування. «Наскільки він розуміє, попередня доповідь буде готова десь у кінці серпня.

Доповідь не призначена виключно для урядів. Вона відразу буде опублікована», — зазначив Марк Лайел Ґрант.

За його словами, такі ж терміни раніше називали в уряді Нідерландів.

Між тим робота міжнародних експертів на місці падіння «Боїнга-777» тимчасово зупинена через погіршення ситуації з безпекою у регіоні. Як повідомив прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, міжнародні експерти повернуться на місце катастрофи, коли буде безпечно.

Фахівці з Нідерландів, Австралії та Малайзії почали роботи на місці збиття лайнера «Боїнг-777» на Донеччині, у результаті чого загинуло 298 людей.

Понад 220 трун із загиблими вже відправлені до Нідерландів.

Захід і Україна заявляють, що мають докази того, що літак збили проросійські бойовики із комплексу «Бук» за ймовірної підтримки Москви. Бойовики і Росія свою причетність відкидають.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!