Р.Кузьмін пропонує ввести щомісячну доплату кожному українцю з доходів держави

Перший Національний представив у своєму ефірі Передвиборну Програму Кандидата в Президенти України Рената Кузьміна. Зокрема Р.Кузьмін пропонує запровадити виплати щомісячної премії для кожного українця з доходів держави, як це вже практикують у деяких країнах світу.

“Українські стандарти життя повинні бути вище європейських. Ми не повинні наздоганяти когось. У нас достатньо можливостей зробити Україну процвітаючою країною, а українців забезпеченими людьми”, — зазначив кандидат в Президенти України.

Ліквідувати бідність не так вже й складно, — вважає він. Для цього потрібно просто забезпечити беззаперечне дотримання вимог Конституції про те, що земля, її надра і природні ресурси належать народу України.

“Потрібно зобов’язати державу на особистий рахунок кожного українця перерахувати частину коштів від розробки природних багатств. За попередніми підрахунками тільки розвідані українські родовища оцінюються в 11 трильйонів доларів. Це майже по 200 000 доларів на кожного українця, включаючи всіх немовлят і пенсіонерів”, — сказав Р.Кузьмін.

Він справедливо зазначив, що українська держава може перераховувати на рахунок кожного українця частину коштів з прибуткових галузей економіки, у вигляді щомісячної премії кожному.

“Всякий, хто вчинить замах на чуже життя, здоров’я, свободу і майно має постати перед судом. Невідворотність покарання — обов’язковий принцип життя”, — зазначає Р.Кузьмін.

Політик закликає всіх українців об’єднатися навколо ідеї побудови нової успішної держави, заснованого на трьох принципах:

— Державна влада без корупції і злодійства чиновників;

— Природні ресурси — надбання кожного українця;

— Життя і свобода людини — найвища цінність для держави.

“Я пропоную побудувати Сполучені Штати Європи в Україні, об’єднавши українські землі достатком”, — заявив кандидат на пост Президента України.

Ренат Кузьмін зазначає, що сьогодні для України понад усе Мир. Після відновлення Миру в країні, можна буде переходити до побудови нової держави.

Він пропонує українцям зробити нормою життя Справедливість, Закон і Порядок.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!