Тетяна Чорновол вирішила піти із Кабміну і «стати собою»

Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Тетяна Чорновол має намір написати заяву про звільнення.

Про це вона повідомила у своєму блозі на Українській правді.

«Завтра напишу заяву. Хтось буде кепкувати — уряд і так доживає останні місяці перед виборами. Я згодна: звільнятися треба було раніше. … А тепер прийшло чітке усвідомлення — моє там буття було ДАРЕМНЕ»,— написала Чорновол.

Своє рішення вона пояснила тим, що розраховувала очолити Антикорупційне бюро, яке, втім, і досі не створене. «Коли на Майдані оголосили про призначення мене керівником неіснуючого Антикорупційного бюро, мова якраз йшла про створення відповідної структури»,— нагадала Чорновол.

Серед інших причин вона назвала відсутність «в Україні політичної волі на безкомпромісну, широкомасштабну війну з корупцією», «Генпрокуратура давно нікого не арештовує, а навпаки загальмовує справи». Йдеться також і про зволікання із розробкою урядом документа, який відрізняється від її законопроекту: «Мінʼюст подав на Кабмін інший законопроект — дітище «УДАРу» (нардепа Чумака та заступника глави Мінʼюсту Рябошапки), який був написаний ще за часів Януковича». «Хворим залишається не лише політикум, а також громадський сектор, дуже залежними та заангажованими є ЗМІ»,— констатує Чорновол.

«Натомість я мала три місяці безсилля і ганьби, пустого життя. (Дещо, правда, вдалося зробити, але в тому рахунку, який я виставляю собі, цього мало). Бюрократичне болото — це не те місце, де я можу бути ефективна. Треба бути собою»,— підсумувала вона.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!