В.Путін обрав собі роль миротворця в Україні – К.Бондаренко

Сьогодні президент РФ Володимир Путін закликав перенести референдум в Луганській та Донецькій області, який був запланований на 11 травня

Президент Російської федерації Володимир Путін обрав нову лінію, згідно якої він виступає в ролі миротворця в Україні, закликавши перенести референдум про самовизначення регіонів. Таку думку УНН висловив політолог Кость Бондаренко.

«Путін обрав нову лінію, згідно якої він виступав як миротворець, як людина, яка намагається владнати конфлікт. Але паралельно, ми знаємо, що продовжиться антитерористична операція. І зараз Путін практично перекладає вину за результат цієї операції на українську сторону»,— вважає К.Бондаренко.

«Якщо, не дай Бог, в Східному регіоні проллється кров, то відповідно у Путіна будуть всі підстави на рівні ООН звинуватити Україну владу. Тепер вже не Україна буде звинувачувати Росію Федерацію в розгойдуванні ситуації, а саме представники Путіна – Чуркін, Лавров та інші – будуть звинувачувати Україну, бо вона не прислухалась до вимог Росії. Тим більше, що ця вимога звучала на фоні заклику припинити антитерористичну операцію»,— вважає політолог.

На думку політолога, в такій ситуації референдум 11 травня не відбудеться. Однак, при цьому, він не поділяє думку деяких політиків, що цією заявою Путін побічно підтвердив, що має відношення до організації сепаратистський подій на Сході України.

«Є позиція тієї чи іншої держави. Умовно кажучи, якщо США роблять заяву з приводу України, і Україна цю ж позицію підтримає, то це не привід для того, щоб звинувачувати Україну, що вона керується сполученими штатами. На мою думку, я би не притягував за вуха ці два процеси», – вважає політолог.

Нагадаємо, сьогодні Президент Російської федерації Володимир Путін України Москва закликав прихильників федералізації на Південному-Сході України перенести призначений на 11 травня референдум про самовизначення регіонів. Також він додав, що призначені в Києві президентські вибори — це рух у правильному напрямку.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!