Д.Ярош: «Правий сектор» готовий до рішучих дій, аби навести лад в країні

Лідер “Правого сектора” Дмитро Ярош у своїй офіційній заяві, опублікованій на сервесі Youtube, повідомив, що його побратими готові до рішучих дій для наведення ладу в Україні. Однак він вітає те, що зараз відбулися зрушення, зокрема у питанні звільнення першого заступника міністра внутрішніх справ Володимира Євдокімова.

Д.Ярош наголосив, що в країні триває міліцейське свавілля. І тих активістів ПС, які повертаються із зони проведення АТО до своїх домівок, правоохоронці постійно тримають на контролі, затримують та катують.

“Позавчора (у Києві — ред.) було затримано близько 15 хлопців та дівчат з „Правого сектора“ і так само, як це було при Януковичі, їх били, з них вибивали покази”, — сказав Д.Ярош, додавши, що саме тому була зроблена вчорашня “доволі емоційна заява”.

Він наголосив, що ПС готовий на рішучі дії, аби захистити своїх бійців.

“Ми справді готові до того, щоб навести порядок в державі і зроби все, щоб ідеали революції були реалізовані. На цей момент нам повідомили про те, що всі наші побратими звільнені. А питання Євдокімова (мова йде про звільнення з посади — ред.) розглядається на Кабміні. І ми дуже сподіваємось, що рішення про його відставку буде прийнято. Ми розуміємо, що це маленька. Але перемога. Тому, враховуючи ситуацію на фронті, ми лишаємося на своїх позиціях”, — сказав Д.Ярош.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!