Новим «міністром закордонних справ» «ДНР» став виходець з Придністров"я Караман

Новим «міністром закордонних справ» угруповання «ДНР», яке Україна визнала терористичним, став Олександр Караман. Про це, як повідомляють російські ЗМІ, сказав так званий «премʼєр-міністр» «ДНР» Олександр Захарченко. «Новим міністром закордонних справ став Олександр Караман, який неодноразово займав відповідальні пости, професіонал своєї справи», — зазначив Захарченко. Олександр Караман походить з Придністров’я, колишній «віце-прем’єр» з соціальних питань «ДНР».

Про Карамана кажуть, що він є членом команди Володимира Антюфеєва, який нещодавно став «першим заступником премʼєр-міністра» «ДНР» з питань держбезпеки та правопорядку. Обидва вони довгий час працювали у Придністров’ї.

Олександр Караман був віце-президентом молдовського сепаратистського регіну Придністров’я у період між 1991 і 2001 роками, коли регіоном керував Ігор Смірнов. А Володимир Антюфеєв у Придністров’ї очолював КДБ.

Раніше «посаду» «міністра закордонних справ» угруповання «ДНР» займала Катерина Губарєва, дружина колишнього «народного губернатора» Павла Губарева. Про причини її відставки не повідомляють, але колишній «прем’єр-міністр» «ДНР» Олександр Бородай виносив «наказ» про її неповну службову відповідність.

Антитерористична операція на Донбасі триває від квітня.

Україна визнала угруповання «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!