Німеччина підтримає Україну у створені робочих місць на Сході – П.Порошенко

Питанню співпраці України і Німеччини в питаннях створення нових робочих місць на сході нашої держави, передачі досвіду організації місцевого самоврядування і децентралізації влади було приділено окрему увагу під час зустрічі кандидата на пост Президента України П. Порошенка з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, передає прес-службу політика.

Після завершення зустрічі П. Порошенко поінформував журналістів про те, що під час спілкування з Ф.В.Штайнмаєром було досягнуто домовленість про виділення спеціальних ресурсів і кредитів, які допоможуть створювати робочі місця, долати бідність і безробіття в Донецькій і Луганській областях.

Політики домовились про посилення співпраці міст-побратимів України і Німеччини, про обмін технологіями та досвідом при здійснення місцевого самоврядування та децентралізації влади.

“Мною був представлений план по децентралізації влади із значним підвищенням самостійності територіальних громад. Зокрема, у мовному, культурному, економічному і бюджетному процесі Німеччина готова надати технології та передати досвід, які так необхідні Україні для реалізації цього плану”, — зазначив П.Порошенко

Також сторони досягли домовленості щодо залучення німецької сторони, а саме — експертів та радників, які сприятимуть ефективності боротьби з корупцією.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!