Секретар РНБО зустрівся із заступником Генерального секретаря ООН

Сьогодні Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій провів зустріч із заступником Генерального секретаря ООН з політичних питань Джеффрі Фелтманом, передає прес-службу РНБО.

Під час зустрічі сторони обговорили питання міжнародного співробітництва, внутрішньополітичну ситуацію в Україні та питання безпекової політики.

“Ми позитивно оцінюємо оперативне розгортання в Україні та діяльність Моніторингової місії ООН з прав людини. Перша доповідь Місії рішуче спростувала твердження про порушення прав російської меншини в Україні, які слугували фальшивою підставою для російської окупації Криму та досі продовжують використовуватися Росією для дискредитації нової української влади. Впевнений, що і друга доповідь надасть міжнародній спільноті можливість об’єктивно та неупереджено дізнатися про перебіг подій на сході та півдні України”, — зазначив Андрій Парубій.

За його словами, проведення президентських виборів 25 травня є необхідною умовою деескалації конфліктів у східних та південних регіонах України. “Для цього здійснюються всі необхідні заходи. Основна увага приділяється створенню належних умов для вільного волевиявлення всіх громадян, зокрема і в нестабільних регіонах, забезпеченню безпеки всіх без виключення учасників виборчого процесу”, — додав Андрій Парубій.

“Ми впевнені, що ці вибори відбудуться, будуть вільними та справедливими і пройдуть в присутності безпрецедентної кількості міжнародних спостерігачів”, — заявив Секретар РНБО.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!