Лукашенко закликає Порошенка до Мінська

Президенти Росії, Білорусі та Казахстану готові зустрітися в Мінську з українським колегою Петром Порошенком.

Про це заявив глава білоруської держави Олександр Лукашенко в четвер під час відвідин Березівської ГРЕС, інформує Цензор НЕТ.

«Усі готові приїхати до Мінська… Висловилися навіть за те, щоб якась інша сторона, наприклад, Європейський Союз, США, якщо вони зацікавлені в нормалізації ситуації — економічної, військової і політичної, давайте сядемо в Мінську і поговоримо. Ми нікого не відкидаємо. Це спільна позиція трьох президентів Євразійського економічного союзу… Чекаємо. Захоче Україна обговорювати ці питання — ласкаво просимо»,— сказав Лукашенко, якого цитують білоруські державні ЗМІ.

Він пояснив, що на зустрічі доцільно обговорити питання, повʼязані з підписанням Україною угоди про асоціацію з ЄС.

«Ми дуже насторожені цим і боїмося, щоб товари з Євросоюзу за нульовим митом через Україну не пішли до Білорусі, Росії та Казахстану і не задушили наші економіки. Це природно, це — побоювання будь-якої держави»,— сказав він.

Крім того, за словами білоруського президента, обговорення вимагає і тема введення Росією ембарго на поставки деяких товарів.

«Ще раз підкреслюю: ми (президенти країн Митного союзу.— Ред.) готові, щоб сюди приїхали і взяли участь в обговоренні цих проблем і європейці, і американці, і африканці — хто завгодно, аби було якесь зрушення»,— підкреслив Лукашенко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!