Луганськ в повній ізоляції і перебуває на межі виживання – міськрада

11 серпня в Луганську зберігається критична ситуація — обласний центр залишається повністю відключеним від енергопостачання, повідомляє міська рада. За повідомленням, близько 250 тисяч луганчан, які залишилися в місті, не мають світла і води вже дев’ятий день, не працює мобільний і стаціонарний зв’язок. «За повідомленнями городян, райони Луганська продовжують обстрілювати.

Більшість магазинів залишаються закритими, продуктами торгують з лотків. Незважаючи на відсутність електроенергії, місцевий виробник продовжує випікати хліб і забезпечувати луганчан хлібної продукцією», — повідомили в мерії.

Крім того, міська влада повідомляє про проблеми з вивезенням сміття. «Велика частина автомобілів комунального підприємства «Луганський центр утилізації відходів» була пошкоджена в результаті обстрілів, але міська влада намагається вирішити проблему, щоб не допустити екологічної катастрофи. Крім того, сміття з вулиць міста і внутрішньоквартальних території продовжують прибирати працівники комунальних служб», — повідомила міськрада.

За даними міської ради, у місто не завозять продовольство, медикаменти і паливо, не виплачують пенсії, зарплати і соціальні виплати.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!