Рада ухвалить санкції проти РФ цього тижня, але з правками — Карасьов

Верховна Рада цього тижня може ухвалити урядові санкції проти російських компаній та фізичних осіб, відповідальних за окупацію Криму та війну на Донбасі. Проте народні депутати вноситимуть свої правки до законопроекту.

Таку думку кореспондентові Укрінформу висловив політолог Вадим Карасьов.

«Парламентський тиждень буде важким, адже необхідно ухвалити урядові санкції проти РФ. В деяких положеннях цей документ потребує доопрацювання. Треба все пророрахувати, бо можемо втратити набагато більше, ніж отримаємо. Проте можна спрогнозувати, що нардепи внесуть відповідні зміни й ухвалять закон вже цього тижня»,— сказав Карасьов.

Водночас він припустив, що депутати дискутуватимуть по «забороні транзиту енергоресурсів українською ГТС та закриттю транзитної польотної авіазони».

Відповідаючи на запитання про ухвалення змін до виборчого законодавства, Карасьов зазначив, що навряд чи нардепи ухвалять зміни поточного тижня.

«Сьогодні є сумніви у політиків щодо доцільності проведення виборів за непростих економічних та геополітичних умов. Крім того, у багатьох політичних гравців немає повної ясності, яким має бути новий виборчий закон, немає консенсусу між фракціями. Тому навряд чи ми отримаємо зміни до виборчого законодавства на цьому тижні»,— вважає політолог.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!