ФСБ на 5 років заборонила в"їзд до Криму раднику Голови Меджлісу

Сьогодні близько 7 ранку на контрольно-пропускному пункті, встановленому російськими окупантами на адміністративному кордоні між материковою Україною і півостровом Крим, представники ФСБ заборонили вʼїзд до Криму Ісмету Юкселю, який повертався додому разом зі своєю сімʼєю з поїздки за межі Криму.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє голова Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров.

«Як повідомив мені по телефону Ісмет Юксель, термін заборони, оголошений йому представниками ФСБ,— 5 років. При цьому повідомлення про заборону вʼїзду до Криму, яке Ісмет Юксель відмовився підписувати як злочинний і такий, що порушує його права документ, на руки йому не був вручений»,— зазначає він у повідомленні

Ісмет Юксель один з активних громадських діячів, який сприяює відродженню кримськотатарської мови і культури, ініціатор і керівник багатьох гуманітарних проектів, в тому числі дитячих і молодіжних, реалізованих в Криму за сприяння кримськотатарської діаспори Туреччини. Радник Голови Меджлісу кримськотатарського народу по Туреччині.

Зараз Ісмет Юксель разом із родиною зупинився в одному з населених пунктів Херсонської області близько адміністративного кордону в Крим.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!