Політолог: Вести переговори повинні люди , які сприймаються значною частиною Південного Сходу

Не всі кандидати в Президенти України змогли б бути ефективними перемовниками

На сьогоднішній день на Південному Сході немає довіри ні до минулої центральної влади, ні до нинішньої. Про це заявив політолог Євген Копатько в коментарі кореспонденту УНН.

Зокрема він вважає, що для вирішення кризової ситуації на Південному Сході необхідний переговорний процес і вести ці переговори повинні люди, які сприймаються значною частиною населення.

“Я вважаю що в переговорах повинна бути досить широка група людей. Можливо від Південного Сходу важливо було б запропонувати об’єднати і висунути тих людей, які сприймаються значною частиною людей і представляють різні їхні інтереси, але звичайно і від влади мають бути ті люди, які здатні і готові вести переговори”, — зазначив політолог.

На його думку, на сьогоднішній день не всі кандидати в Президенти України змогли б бути ефективними перемовниками.

“Тимошенко і Порошенко борються між собою. І Тимошенко заперечує проти того, щоб Порошенко вів переговори з Росією. Тому я вважаю, що це можуть бути і треті особи. І той же Тігіпко, і той же Кузьмін. Ці люди досить відомі ”,— сказав Є.Копатько.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, Донецька міськрада на позачерговій сесії 7 травня прийняла звернення до депутатів Верховної Ради, у якій зажадала негайно зупинити антитерористичну операцію на Сході і почати переговори.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!