Україна оприлюднить свої санкції проти Росії 12 серпня

Україна вже 12 серпня оприлюднить свої санкції проти Росії, долучившись до найпотужніших економік світу.

Про це у середу на брифінгу в Києві сказав урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій Пʼятницький, передає кореспондент Укрінформу.

"Україна приєднується до системи санкцій, які застосовуються щодо Російської Федерації великими і потужними економіками світу… В Україні працює комісія по санкціях, мені б не хотілось забігати наперед, але, наскільки я розумію, 12 числа ці результати будуть оприлюднені»,— зазначив Пʼятницький.

За його словами, вже можна передбачити, чого і кого саме стосуватимуться санкції. «Можна певним чином передбачати, які саме це будуть санкції, по відношенню до яких компаній та осіб, адже на сьогодні цю роботу вже здійснили Європейський Союз, Сполучені Штати, Японія, Швейцарія. Ці ж самі швейцарці взяли за основу ті ж самі переліки Європейського Союзу»,— каже Пʼятницький.

Водночас, наголошує урядовий уповноважений, використання Україною митного регулювання, захисних, антидемпінгових заходів не є санкціями, спрямованими проти Росії: «Це санкції, спрямовані проти порушень правил, за якими ми домовлялися торгувати».

При цьому Пʼятницький акцентував увагу на тому, що Україна не збирається виходити з угод з Російською Федерацією: «Ми не збираємося порушувати нинішні угоди, які ми підписали, ми хочемо використовувати той інструментарій, який міститься в цих угодах».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!