Екс-міністр О.Клименко вважає, що ГПУ нехтує процесуальними нормами

Колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко вважає, що представники Генеральної прокуратури нехтують процесуальними нормами і процедурами, звертаючись до нього через ЗМІ, а не надсилаючи офіційне повідомлення про підозру з посиланням на сторінку О.Клименка у соціальній мережі Фейсбук.

«Я, Олександр Клименко, не бачу ніяких підстав для прибуття до органів ГПУ, адже мені не були надіслані офіційні повідомлення ні про оголошення підозри, ні про підстави внесення даного кримінального провадження в ЄРДР. При цьому я ні в якому разі не відмовляюся від виконання всіх процесуальних вимог чинного законодавства України. Тому всі питання будуть розглядати мої адвокати, коли їм нададуть можливість ознайомитися з матеріалами слідства»,— написав О.Клименко.

Крім того, він задається питанням, чому представники правосуддя нехтують процесуальними нормами.

«Зі свого боку хочу задати лише одне питання – чому представники правосуддя, пропонуючи мені довести свою позицію „не через соціальні мережі, а слідчому під протокол“, нехтують елементарними процесуальними нормами і процедурами — підготовкою і відправкою повідомлення, а замість цього звертаються до мене через ЗМІ?»,— написав він.

Крім того, він вважає себе невинним у зловживанні владою чи інших порушеннях.

Нагадаємо, Головне слідче управління Генеральної прокуратури України, яке проводить досудове розслідування за фактом зловживання владою та службовим становищем колишнім міністром доходів і зборів України Олександром Клименком та іншими службовими особами міністерства, а також ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України), викликає його для надання пояснень та проведення слідчих дій в рамках кримінального провадження.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!