Російським школярам на спецкурсі пояснять, що владу в Україну захопили радикали і русофоби

У російських школах введуть курс під назвою “Крим і Севастополь: їх історичне значення для Росії”, в ході якого школярам пояснять, що приєднання української території до Росії "грунтується на світовому праві, моральних і етичних нормах“, а владу в Україні захопили радикали і русофоби, яких підтримують країни НАТО, передає газету «Коммерсант».

Відповідні рекомендації вже підготувало профільне міністерство. На офіційному сайті відомства опубліковані приблизні плани уроків та довідкові рекомендації. При цьому школа повинна сама визначитися, хто буде вести новий предмет: вчитель історії, географії чи літератури. Головне, щоб він переконав дітей, що дії Росії в Україну “носять миротворчий і гуманістичний характер”.

Згідно з планом уроку, вчитель повинен розповісти, що Крим завжди був "духовною скріпою“, яка розповсюдила православ’я на всі руські землі, але в результаті «капризу» Микити Хрущова півострів з порушенням Конституції РРФСР був переданий Українській РСР, а Борис Єльцин у 1990-х не повернув його назад «через тиск західних країн». А тепер, коли владу в Україні в результаті державного перевороту захопили «підтримувані країнами НАТО праворадикальні і русофобські елементи», Росія прийняла рішення про приєднання регіону. При цьому вчитель буде зобов’язаний процитувати звернення президента РФ Володимира Путіна до Федеральних зборів, з яким він виступив під час підписання офіційних паперів 18 березня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!