Із Луганська вже виїхало близько половини жителів

Із Луганська вже виїхало близько половини жителів, ситуація в місті критична, повідомив заступник директора департаменту Луганської міськради Олександр Савенко.

«На сьогодні з 464,07 тисяч населення Луганська в місті досі залишається близько 250 тисяч людей. Це люди, які з певних причин не виїхали з міста й залишаються сьогодні там в умовах гуманітарної катастрофи»,— заявив він в ефірі телеканалу «112 Україна» у вівторок.

За його словами, охочі виїхати з міста можуть це зробити через гуманітарний коридор, який нині діє лише в односторонньому порядку й підтримується силами АТО. «Друга сторона жодних гарантій не надає»,— наголосив Савенко.

Савенко також розповів, що Луганськ уже третій день без електроенергії, води, мобільного та стаціонарного телефонного звʼязку, Інтернету.

«Посилює ситуацію той чинник, що в місті немає запасів продовольства, палива»,— зазначив чиновник.

Зазначимо, що 3 серпня в Луганську загинули троє мирних жителів, 31 липня загинуло п’ятеро мирних жителів, ще дев’ятьох було госпіталізовано, 30 липня в Луганську загинули троє городян, серед них пʼятнадцятирічний підліток, а 29 липня загинула одна людина.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!