Керівництво Держсільгоспінспекції на Кіровоградщині звільнили за корупцію

Продовжуючи політику Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки щодо ліквідації корупційних проявів в системі агропромислового комплексу, Голова Державної інспекції сільського господарства України Микола Поєдинок відсторонив від виконання своїх повноважень начальника Держсільгоспінспекції в Кіровоградській області Бориса Драпака та його першого заступника Антоніну Ковальову, в діях яких управлінням Міністерства внутрішніх справ та Прокуратурою в областівиявлено факти, що суперечать нормам чинного законодавства.

Крім того, створено комісію з проведення службового розслідування відносно обласних посадовців, до складу якої увійшли фахівці структурних підрозділів центрального апарату Держсільгоспінспекції України. Результати розслідування будуть закріпленні у відповідному акті, який для прийняття рішень члени комісії мають надати до 23 травня цього року.

Тим часом, на посаду заступника начальника інспекції в області призначеноОлександра Корнюшу, який на даний час і виконує обов’язки начальникаДержсільгоспінспекції в Кіровоградській області.

Микола Поєдинок відзначив, що усі посадовці, які будь-яким чином мали відношення до корупційних дій та сприяли цьому, по-перше, понесуть покарання згідно з нормами чинного законодавства, а по-друге, ніколи не працюватимуть в структуріінспекції.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!