Експерти попрацювали на місці падіння «Боїнга-777» лише півтори години – уряд

Через блокування бойовиками руху колони упродовж кількох годин, міжнародні експерти змогли попрацювати на місці авіакатастрофи «Боїнга-777» лише півтори години. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства. «Було проведено пошукову операцію на шести квадратах у районі населених пунктів Красний Луч, Петропавлівка, Московське.

Знайдені особисті речі та документи загиблих (паспорти і фотоальбоми). На місце виїжджали 18 автомобілів та 124 експерти. Зараз група експертів з розслідування катастрофи «Боїнга-777» повернулась на базу дислокації у Соледарі», — мовиться у повідомленні.

У Мінрегіонбуді зазначають, що сьогодні до Нідерландів відправили нові матеріали з місця авіакатастрофи.

«Сьогодні літаком з міжнародного аеропорту Харків до Королівства Нідерланди було відправлено контейнери з фрагментами тіл та особистим речами загиблих пасажирів, що були знайдені експертами упродовж п’ятниці та суботи, а також матеріал ДНК та особисті речі, які деякий час знаходилися у морзі Донецька», — зазначається у повідомленні.

За інформацією Мінрегіонбуду, на 5 серпня заплановано черговий виїзд автоколони з міжнародними експертами, «що попередньо складатиметься із 116 експертів та 14 транспортних засобів (експерти Голландії — 66 осіб, Австралії — 37 осіб та Малайзії — 13 осіб)».

Сьогодні міжнародна група експертів упродовж кількох годин не могла приступити до роботи на території падіння літака «Боїнг-777», бо їх блокували бойовики.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!