Для українців ввели військовий податок

Зміни до ПКУ включають обкладання українців 1,5% військовим податком. Депутати проголосували конституційною більшістю. Зміни до Податкового кодексу підтримали 306 парламентаріїв, зміни до бюджету ― 305.

керівник Всеукраїнського обʼєднання «Свобода» Олег Тягнибок з цього приводу заявив на брифінгу у ВР, що фінансувати українське військо повинні олігархи, причому в наказовому порядку.

«У нинішній ситуації на боротьбу з ворогом і для перемоги над московськими окупантами має консолідуватися не тільки все українське суспільство, а й вся українська влада. Зараз не простий українець, який і так віддає гроші на армію, повинен платити військовий збір, а в наказовому порядку олігархи, які привели до тієї ситуації, яку ми маємо сьогодні на сході держави. А українці і так забезпечують своїх дітей та друзів бронежилетами, шоломами та іншим військовим спорядженням», ― цитує прес-служба партії думку Тягнибока.

Напередодні віце-премʼєр-міністр України Олександр Сич висловлювався, що військові умови вимагають від чиновників гнучких і нестандартних рішень, повідомляється в прес-службі КМУ.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!