Расмуссен у Варшаві говоритиме про Україну

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен 7–8 травня перебуватиме у Варшаві, де, зокрема, планує обговорити з керівництвом Польщі ситуацію в Україні.

Програма візиту генсека Альянсу передбачає переговори з президентом та прем'єр-міністром Польщі, а також міністрами закордонних справ та оборони, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Головною темою переговорів буде конфлікт в Україні, що на сьогодні є найважливішою темою у світі і в Європі, а також питання, пов'язані з безпекою нашого регіону»,— заявила у вівторок польським ЗМІ речниця глави польського уряду Малгожата Кідава-Блонська.

Речник МЗС Польщі Марцін Войцєховський повідомив, що візит Расмуссена пов'язаний з нинішньою міжнародною ситуацією, а також кризою в Україні. Сторони говоримуть і про підготовку до саміту НАТО восени в Ньюпорті (Уельс).

У цьому контексті міністр оборони РП Томаш Сємоняк зазначив, що переговори з Расмуссеном стосуватимуться ситуації в Україні, ставлення НАТО до Росії, зокрема дій Альянсу у середній та довгостроковій перспективі у зв'язку з кризою і зростанням загрози.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!