Нардеп пропонує створити центр спецоперацій для упередження можливих диверсій

В Україні, враховуючи ситуацію в Луганській та Донецькій областях, потрібно створити Центр спеціальних операцій для упередження можливих диверсій. Про це заявив народний депутат від фракції «УДАР» Сергій Куніцин у ефірі 5-го каналу.

«Служба безпеки, прикордонна служба, Міністерство оборони повинні створити серйозний антидиверсійний центр. Справа не у назві. Там повинні працювати спеціалісти, які знають, що і як робити у випадку таких загроз»,— сказав Куніцин.

На його думку, до роботи у центрі необхідно залучити людей, які мають досвід участі у бойових операціях. «У нас є небезпека диверсій. Війна сьогодні йде в Луганській та Донецькій області. Але декілька десятків разів за тиждень повідомляли у Києві про замінування великих центрів. Поки ще це були такі „жарти“, але колись це може бути не жарт. І ті, хто там воює, це планують»,— зазначив він.

Депутат вважає, що такі центри повинні працювати не лише у столиці. «Насправді, такий центр має бути і у Києві, і у зоні Антитерористичної операції»,— переконаний Сергій Куніцин.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!