Голландці висловили готовність постачати в Україну бронежилети

Голландська компанія “Tencate”, яка спеціалізується на виготовленні бронежилетів та інших видів військового спорядження, готова співпрацювати з сумчанами у питанні постачання таких потрібних українським військовим засобів захисту. Про це йшлося під час зустрічі у Сумах генерального директора компанії Фредеріка тен Кейта та її комерційного директора Дідріка ван ден Берга з головою облради Миколою Клочком, передає прес-службу облради.

“Нам вкрай необхідні зараз бронежилети, і ми готові обговорити з вами питання забезпечення ними наших військових, які воюють з терористами на Сході України”, — наголосив у розмові з бізнесменами голова облради.

Він детально розпитав про продукцію, яку випускають голландці, цінову політику, можливості поставок в Україну бронежилетів не нижче 5-6 рівнів захисту та кевларових касок.

Серед іншого було обговорено здешевлений варіант, коли з Нідерландів поставлятимуться бронепластини, а бронежилети шитимуть на Сумщині.

Клочко наголосив на тому, що місцеві органи влади виходитимуть на відповідні державні служби з ініціативою дозволу поставок бронежилетів і касок в Україну, оскільки в цьому питанні існують певні процедури.

За словами гостей, вони намагатимуться зробити все, що в їхніх силах, щоб допомогти Україні в придбанні необхідного військового спорядження.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!