Бойовики таки вбили дитину – Тимчук

Під час обстрілу бойовиками цивільного автотранспорту загинула дитина. Про це повідомляє керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook. «Повідомлення групи «ІС» щодо обстрілу терористами «ДНР» транспорту з мирними жителями і загибеллю дитини підтверджується. Наші джерела допустили неточність лише у тому, що йдеться не про вихованців дитячих будинків, яких вивозять з Донецька (колона транспорту з цими дітьми була обстріляна бойовиками, але, на щастя, обійшлося без жертв).

Трагічний випадок з обстрілом транспорту і загибеллю дитини, про який ми повідомили, стався вчора під час вивозу дітей-біженців, яких батьки намагалися вивезти з Донбасу у приватному порядку», — зазначає Тимчук.

Раніше Дмитро Тимчук повідомляв, що бойовики обстріляли мікроавтобус із дітьми, яких евакуювали з дитячих будинків Донбасу, внаслідок чого одна дитина загинула, ще десять поранені.

У Міністерстві охорони здоровʼя заявили, що інформація про обстріл автобуса з дітьми з донецьких дитбудинків, який їхав у Маріуполь, не відповідає дійсності.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!