Стример Царьова пробуде в СІЗО до жовтня

Київський райсуд міста Харкова продовжив до жовтня буття в СІЗО для проросійського стримера Сергія Юдаєва. Його підозрюють в організації масових безладів при захопленні будівлі Харківської ОДА і погромі телекомпанії «АТН».

Про це кореспондентові Укрінформу розповіли в суді.

«Суд залишив Юдаєва в СІЗО до 2 жовтня без можливості внесення грошової застави. Тим самим суд не задовольнив клопотання захисту Юдаєва змінити запобіжний захід на інший, не повʼязану з утриманням у СІЗО або встановити суму застави»,— зазначили в суді.

Крім того, як стало відомо, в суді обʼєднали кримінальні справи з погрому «АТН» і штурму ХОДА, але так і не розглянули справу: не прийшли свідки обвинувачення.

Наступне засідання суду призначене на 19 серпня.

«Мій підзахисний Юдаєв не був зацікавлений у масових безладах. Вся його діяльність спрямована на те, як він заявляє, щоб в Україні був мир. Юдаєв навіть фізично не міг знаходитися в будівлі ХОДа, оскільки вів стрим в „АТН“, і свідки це бачили»,— стверджує його адвокат Дмитро Тихоненков.

Як повідомляв раніше Укрінформ, в ніч з 7 на 8 квітня проросійські активісти захопили будівлю ХОДА і напали на офіс телекомпанії «АТН». Після проведення антитерористичної операції зі звільнення будівлі на місці затримані понад 60 антимайданівців, включаючи Сергія Юдаєва. За організацію масових безладів їм загрожує до восьми років вʼязниці. За цей час під заставу або під домашній арешт вийшли 28 осіб. Гроші за деяких із них вніс екс-нардеп Олег Царьов.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!