В Україні має бути Міністерство Криму, - Чубаров

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що Україні потрібне Міністерство Криму, яке б допомагало не тільки переселенцям, а й тим, хто мешкає на півострові. Про це він сказав під час зустрічі зі студентами Літньої школи газети «День».

Рефат Чубаров підкреслив: «З Криму виїхало 7-10 тисяч людей, вони потребують допомоги держави. Але найголовніше – люди, які залишились в окупованому Криму. Я вважаю, що має бути Міністерство Криму. Створення такого органу має забезпечити вирішення не тільки практичних, а й політичних питань кримчан. Це свідчитиме, що в Україні думають про тих, хто залишився у Криму».

Парламентські вибори не на часі, бо йде війна,— Рефат Чубаров

На думку голови Меджлісу, зараз важлива доля людей, які залишились в окупованому Криму. «Не хочу претендувати на остаточні оцінки, але кожен, хто сьогодні живе в Криму, включно з тими, хто ходив з триколорами по майданах, має сьогодні проблеми»,— акцентував Рефат Чубаров.

Нагадаємо, 15 липня у Верховній Раді відбувся круглий стіл «Про необхідність створення міністерства Криму Україні». Тоді йшлося про дві можливі кандидатури на пост голови такого відомства. Серед них — Чубаров.

Подробиці зустрічі читайте незабаром на сторінках газети «День».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!