Позачергове засідання ВЗ зніме емоційний градус у суспільстві - нардеп

Позачергове засідання Верховної Ради наступного четверга розставить крапки над «і» та зніме емоційний градус у суспільстві. Про це в ефірі телеканалу «Zik» заявив народний депутат від «УДАРу» Ростислав Павленко з посиланням на прес-службу партії.

«Уже в четвер багато крапок над „і“ буде розставлено, і багато страшних сценаріїв буде знято. По-перше, Арсеній Яценюк не піде у відставку, бо очевидно, що Верховна Рада цю відставку не прийме. У будь-якому разі буде знято емоційний градус. А.Яценюка ніхто не змушує іти у відставку, навіть навпаки. Нам потрібно працювати далі, голосувати за необхідні країні закони і переконувати колег»,— наголосив депутат.

Павленко підкреслив, що усі три фракції, навколо яких сформувалася коаліція, повинні продовжувати працювати з урядом, як це було і раніше, та переконувати решту депутатів голосувати за необхідні Україні законопроекти.

«Ми повинні об’єднатися разом із громадянським суспільством, щоб посилити тиск на парламент та переконувати депутатів прийняти необхідні закони. Більше того, перед виборами у депутатських груп колишньої коаліції буде додатковий стимул, бо не голосувати за велику кількість законів буде політичним самогубством»,— підкреслив Павленко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!