Одарченко пішов у відставку через розбіжності з Порошенком

Голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Одарченко, який також за сумісництвом є народним депутатом від «Батьківщини», назвав однією з причин написання заяви про свою відставку з посади керівника ОДА відмову Президента ввести воєнний стан.

Про це Одарченко сказав у суботу на прес-конференції, передає кореспондент Укрінформу.

«Уряд, за створення якого я голосував, і який я підтримував, пішов. Відповідно я, як людина яка супроводжувала політику цього уряду в життя на місцях, зобовʼязаний теж піти. Але існують ще дуже вагомі причини, які змушують мене написати цю заяву. Перша, найсерйозніша причина — це відмова Президента на введення воєнного стану. Я переконаний, що без введення воєнного стану, я можу казати на території Херсонської області, ми не зможемо забезпечити чітке функціонування всіх елементів побудови оборони на території нашої області. Тому я хочу своєю заявою про відставку серйознішим чином акцентувати увагу Президента на необхідності введення воєнного стану для забезпечення спокою на території Херсонщини»,— заявив Одарченко.

За його словами, без введення воєнного стану неможливо буде провести в Україні і в області третій етап мобілізації. До того ж, «якщо буде воєнний стан, ми зможемо на міжнародному рівні сказати, що йде війна з Росією. Війна з агресором, а не боротьба з тероризмом або громадянська війна».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!