Коаліція ВР розпалася, Яценюк подав у відставку

Таке рішення він прийняв після того, як спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов оголосив про припинення діяльності коаліції «Європейський вибір» у Парламенті через те, що 71 народний депутат з 262, що входять до парламентського обʼєднання, подали заяви про вихід зі складу коаліції. Серед них лідери і члени фракцій партії «УДАР» і «Свобода», повідомляє прес-служба ВР.

«Оскільки сьогодні розпалася коаліція, є два варіанти. Перший ― премʼєр-міністр повинен сформувати нову коаліцію. Тобто взяти в коаліцію комуністів і „регіоналів“. Я не зроблю цього ні за яких обставин. Другий варіант ― уряд і премʼєр-міністр зобовʼязані подати у відставку. Таким чином, у звʼязку з розпадом коаліції і блокуванням урядових ініціатив я заявляю про відставку», ― зазначив у своїй заключній промові український премʼєр-міністр.

У звʼязку з виходом двох фракцій зі складу коаліції і заявою Арсенія Яценюка президент України Петро Порошенко закликав усіх народних депутатів «до відповідальної роботи в парламенті», вже 25 липня «визначитися з вотумом довіри Кабміну» шляхом голосування і «повернутися до питань про зміни до держбюджету і Податкового кодексу», повідомляє прес-служба глави держави.

Сьогоднішнє засідання уряду почнеться о 12.00. Обовʼязки премʼєра тимчасово покладені на Володимира Гройсмана, якого в депутатських колах називають «рукою Порошенка».

Фракцію комуністів нарешті розпустили

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!