М. Добкін пропонує створити у ВР "круглий стіл" національного примирення

На базі Верховної Ради необхідно створити “круглий стіл” національного примирення. Таку думку висловив кандидат у Президенти України від Партії регіонів Михайло Добкін з посиланням на прес-службу ПР.

“Якщо Верховна Рада України збирається бути гарантом стабільності в нашій державі, вона зобов’язана знайти в собі сили й мужність зупинити той кошмар, який відбувається у різних регіонах країни, і зробити все для того, щоб погасити цей конфлікт. Я вважаю, що сьогодні актуальним є питання створення на базі Верховної Ради або з її допомогою „круглого столу“ національного примирення. Туди потрібно запросити представників усіх регіонів, гарантувати всім безпеку, вислухати всі думки, і після цього прийняти рішення, яке консолідуватиме наш народ. Тоді, можливо, ми будемо більш толерантними одне до одного і перестанемо відчувати сьогоднішні складнощі”, — наголосив Михайло Добкін.

Нагадаємо, за словами М.Добкіна, для проведення чесних виборів необхідно терміново вживати заходів щодо врегулювання ситуації на південному сході країни.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!