Завтра у ВР буде продовжуватися нормальна робота – УДАР

Голова фракції «УДАР» у Верховній Раді Віталій Ковальчук у коментарі журналістам повідомив, що завтра у ВР буде продовжуватися нормальна робота.

«Парламент функціонує. Завтра у ВР буде продовжуватися нормальна робота. І я маю надію, що під час години уряду пан Яценюк внесе законопроекти про внесення змін до бюджету і про внесення змін до податкового кодексу. Якщо він дійсно хоче, щоби в Україні були забезпечені Збройні Сили і ми могли протистояти тероризму, він повинен піти на діалог з Верховною Радою. Це на сьогодні його обовʼязок»,— наголосив Віталій Ковальчук.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи готова фракція «УДАР» надати свою кандидатуру технічного премʼєр-міністра, народний депутат зазначив: «Якщо виникне питання, що ми повинні надати кандидатуру в.о. премʼєра — у нас є відповідні кандидатури, які можуть гідно виконувати функції премʼєр-міністра і не розповідати, як тяжко, а шукати способи, яким чином вирішувати нагальні проблеми, які стоять зараз перед урядом і країною в цілому»,— сказав Ковальчук.

Він також наголосив, що Верховна Рада функціонує і функціонуватиме, незалежно від того, існує коаліція чи ні. «На сьогодні тільки виникла конституційна підстава відліку часу, щоби у президента було право оголошення виборів. Все! Це — єдина подія, яка на сьогодні сталася. Я не думав, що пан Яценюк у такий спосіб відреагує на розпад коаліції»,— підсумував Віталій Ковальчук.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!