ОБСЄ відішле спостерігачів на українсько-російський кордон

Представники ОБСЄ збиратимуть інформацію про те, що відбувається на українсько-російському кордоні. Це рішення підтримали представники всіх 57 країн, що входять до цієї організації.

Організація з безпеки та співробітництва в Європі має намір якомога швидше відрядити спостерігачів на українсько-російський кордон. Рішення про відповідну місію ухвалила Постійна рада ОБСЄ у четвер, 24 липня, у Відні, повідомляє агентство dpa.

Планується, що 16 представників ОБСЄ збиратимуть інформацію про ситуацію на двох російських прикордонних постах. Усі 57 країн-членів ОБСЄ підтримали це рішення, у тому числі Україна та Росія, як зазначила одна з речниць організації.

Нині у рамках окремої спеціальної місії в Україні перебувають близько 230 спостерігачів ОБСЄ. Деякі з них контролюють місце катастрофи малайзійського літака, що розбився минулого тижня на Донеччині. Як повідомив представник США при ОБСЄ Деніел Беер, чимало країн ОБСЄ вимагають ширшого спостереження за тим, що відбувається на українсько-російському кордоні. Утім, за його словами, цю вимогу блокує Росія.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!