Посол Британії закликала притягнути до відповідальності винних у нападі на Катерину Гандзюк

Посол Британії закликала притягнути до відповідальності винних у нападі на Катерину Гандзюк

Особи, винні в нападі, що призвів до смерті радниці мераХерсона, активістки Катерини Гандзюк, мають бути притягнуті довідповідальності. Про це у Twitter написала посол Великої Британіїв Україні Джудіт Гоф.

  • Твіт

"Вкрай засмучена звісткою про смерть Катерини Гандзюк. Вона з мужністю та гідністю боролася зі своїми жахливими ранами. Важливо, щоб особи, відповідальні за цю страшну атаку, були притягнуті до відповідальності", - йдеться у повідомленні.

Раніше єврокомісар з питань європейської політики сусідства і розширення Йоганнес Ган висловив жаль з приводу смерті активістки Катерини Гандзюк і закликав притягнути винних до відповідальності.

Нагадаємо, вчора у лікарні померла активістка, співробітниця Херсонської міськради Катерина Гандзюк, яку влітку облили сірчаною кислотою.

За попередньою інформацією, у неї відірвався тромб. Гандзюк було 33 роки.

Напад на Гандзюк стався 31 липня. Невідомі облили жінку сірчаною кислотою, в результаті чого вона зазнала хімічних опіків, зокрема частково втратила зір. Гандзюк перенесла кілька операцій.

В організації замаху на Гандзюк підозрюють п'ятьох осіб, усіх затримано. Це Віктор Горбунов, Сергій Торбін, Володимир Васянович, В'ячеслав Вишневський і Микита Грабчук.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!