Експерти Світового банку допоможуть Україні з розробкою моделі телемедицини на селі

Світовий банк надав Україні трьох експертів, які допомагатимутьз розробкою української моделі телемедицини в рамках розбудовимережі первинної медичної допомоги у сільські місцевості. Про ценаписав на своїй сторінці у Facebook віце-прем’єр-міністр – міністррегіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Експерти Світового банку допоможуть Україні з розробкою моделі телемедицини на селі

“Світовий Банк надав трьох експертів, які допомагатимуть у розробці української моделі телемедицини в рамках розбудови мережі первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Фахівці з Канади, Великої Британії та Норвегії вже розпочинають свою роботу в Україні”, — зазначив віце-прем’єр.

За словами Зубка, уряду важлива експертна допомога для створення комунікаційної платформи для консультацій сімейних лікарів і вузькопрофільних спеціалістів. Зокрема, на його думку, це допоможе зменшити кількість хворих у 3 розповсюджених нозологіях: серцево-судинні захворювання, діабет, бронхіальна астма.

Нагадаємо, раніше Президент повідомляв, що Світовий банк надасть додаткове фінансування на проект “сільської телемедицини” в Україні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!