Якщо ми будемо молитися і боротися, то Томос в Україні буде раніше, ніж будь-хто очікує, - Порошенко

Якщо ми будемо молитися і боротися, то Томос і Єдина ПравославнаПомісна Церква в Україні буде раніше, ніж будь-хто очікує. Про цезаявив президент Петро Порошенко в ефірі житомирськоготелеканалу "СК1", передає прес-служба АП.

  • Твіт

"Якщо ми будемо молитися і боротися, то Томос і Єдина Православна Помісна Церква в Україні буде раніше, ніж будь-хто очікує", - сказав Глава держави.

При цьому він додав: "Як і у випадку з НАТО та Європейським Союзом, ми не будемо питати дозволу ні у Путіна, ні у Кирила, як нам молитися, в які храми ходити, куди нам рухатися і як нам жити".

З його слів, "ми не перетворюємо жодну з церков на Українську Помісну".

"Ми створюємо, а точніше відновлюємо через 300 років Українську Помісну Православну Церкву, бо це є одним з основних атрибутів незалежної держави", - зазначив Глава держави.

Він зауважив, що це повністю відповідає православним канонам.

Як повідомлялося, Вселенський Патріарх Варфоломій І призначив до Києва двох Екзархів в рамках підготовки до надання автокефалії Українській Церкві.

Читайте також - "Константинопольський патріархат має виключні права на вирішення проблем православного світу, - Варфоломій"

 

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!