У банківського консультанта Манафорта вкрали портфель та iPad

Одного з банківських консультантів колишнього політтехнолога“Партії регіонів” і екс-глави передвиборного штабу Дональда ТрампаПола Манафорта обікрали, викравши із його квартири портфель іпланшетний комп’ютер. Про це повідомив із посиланням на джерела вправоохоронних органах Нью-Йорка телеканал CNBC, інформує .

У банківського консультанта Манафорта вкрали портфель та iPad

За його даними, пограбування належить Девіду Фалларіно з банку Citizens Bank пентхауса на 58-й вулиці нью-йоркського району Манхеттен відбулося у вівторок о другій годині ночі. Господар апартаментів перед тим, як заснути, відкрив двері на балкон. Близько 1:30 (7:30 за київським часом) Фалларіно прокинувся від шуму і, пройшовшись по пентхаусу, виявив, що двері в приміщення, що призначене для зберігання вина, розкриті, а на підлозі стоїть одна з пляшок. Із апартаментів зникли тільки портфель, планшетний комп’ютер iPad і кросівки, уточнив телеканал.

Відповідно до публікації, Фалларіно працював персональним консультантом у банку і з двома помічниками допомагав Манафорту, що був клієнтом Citizens Bank. Консультант не залучався в якості свідка до судових розглядів у справі екс-керівника передвиборного штабу Трампа.

Нагадаємо, минулого тижня журі присяжних у суді міста Олександрія (штат Вірджинія) винесло вердикт у справі Манафорта, визнавши його винним по 8 із 18 пунктів звинувачення. Вони стосуються в тому числі порушень податкового та банківського законодавства, а також приховування зарубіжних рахунків у банках. За оцінками ЗМІ, максимальне покарання, яке загрожує Манафорту за сукупністю зазначених восьми пунктів звинувачення, може досягати 80 років.

Як раніше інформував , 69-річний Манафорт виступає в якості відповідача по двом судовим розглядам — у Вірджинії і в столичному окрузі Колумбія. У Вірджинії його звинувачують у приховуванні іноземних банківських рахунків, махінаціях із прибутковими податками, у відмиванні грошей та ухилянні від сплати податків, у тому числі під час роботи в Україні, де в 2010-2014 роках встиг заробити понад 60 мільйонів доларів, у тому числі — 31 млн доларів від українських політиків у 2012 році.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!