Європа вирішила трохи зачекати з санкціями

Єврокомісія має до четверга підготувати пропозиції щодо економічних санкцій проти Росії.

Про це повідомила високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Кетрін Ештон за результатами засідання Ради ЄС із закордонних справ у вівторок у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні ми вирішили прискорити підготовку адресних обмежувальних заходів, про що були досягнуті домовленості на саміті минулого тижня. Особливо йдеться про підготовку нового переліку осіб та установ (яких буде піддано санкціям — ред.), включаючи російських, за критеріями ЄС… Ми також готові якнайскоріше запровадити пакет подальших суттєвих обмежувальних заходів. Ми поставили завдання Єврокомісії і Європейській службі зовнішньої діяльності підготувати пропозиції таких дій, включаючи доступ до фінансових ринків, оборону, продукцію подвійного призначення, високі технології, зокрема, у сфері енергетики. Ці пропозиції будуть представлені у четвер»,— заявила Ештон.

Водночас вона не уточнила, скільки осіб буде додано до «чорного» списку, а також змовчала відносно часових меж запровадження посилених санкцій проти Росії, на що необхідно рішення Європейської ради на рівні глав держав та урядів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!