Рада Безпеки ООН засудила збиття літака MH17

Рада Безпеки ООН у своїй резолюції, прийнятій в понеділок, 21 липня, вимагає проведення «всеохоплюючого, ретельного та незалежного» розслідування обставин падіння літака Boeing-777 малайзійських авіаліній 17 липня на Донеччині. За відповідний документ проголосували всі 15 членів Ради Безпеки ООН, повідомляє інформаційна агенція dpa.

У одноголосно прийнятій резолюції Рада Безпеки ООН засудила збиття пасажирського літака на Донбасі та висунула вимогу проведення широкого розслідування обставин трагедії.

Резолюція, зокрема, засуджує збиття літака та висловлює співчуття родичам та друзям загиблих у авіакатастрофі. У розслідуванні обставин трагедії «центральну роль», згідно з документом, має відігравати Міжнародна організація цивільної авіації (ІКАО). Окрім того, Рада Безпеки ООН в своїй резолюції вимагає негайного та безперешкодного доступу експертів до місця аварії.

Іще до голосування на підтримку проекту резолюції, підготовленому Австралією, висловилися численні країни-члени ООН. Росія, яка є одним з членів Ради Безпеки організації, спочатку представила свій проект документу, однак потім погодилася проголосувати за спільно доопрацьовану австралійську версію резолюції.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!