Розгляд апеляції на арешт Сенцова всіляко затягується — адвокат

Розгляд апеляційної скарги на рішення Лефортовського районного суду міста Москви про продовження терміну утримання під вартою українського кінорежисера Олега Сенцова всіляко затягується.

Про це в понеділок Укрінформу заявив адвокат українця Дмитро Дінзе.

«Документи про розгляд апеляційної скарги були відправлені поштою на третій день (після рішення суду 7 липня про продовження відносно Сенцова запобіжного заходу у вигляді терміну утримання під вартою до 11 жовтня. — Ред.), відповідно до термінів — 10 липня. І я поки не отримав повідомлення про те, коли буде розгляд. Мені ще поки навіть не прийшло навіть повідомлення з суду, що лист прийшов до суду. У мене чек про відправку є, а повідомлення немає»,— сказав він.

Водночас Дінзе зазначив, що Лефортівський районний суд його також не повідомив про те, чи готові протоколи за результатами засідання від суду 7 липня для ознайомлення з ними.

«Я ще там заяву писав на ознайомлення з протоколом судового засідання, щоб мої всі слова були зафіксовані правильно. Мене теж суд ще не повідомив, чи виготовлені протоколи і коли я можу з ними ознайомитися»,— підкреслив він.

Нагадаємо, Сенцова було затримано співробітниками ФСБ Росії 11 травня в Криму в Сімферополі. За версією ФСБ, режисер входив до складу якоїсь диверсійно-терористичної групи «Правого сектору», яка начебто планувала теракти в Криму, зокрема, в Сімферополі, Ялті та Севастополі. Зараз український режисер утримується в московському СІЗО «Лефортово» за обвинуваченням в організації терористичного угруповання на території Республіки Крим.

7 липня Лефортівський районний суд Москви продовжив термін утримання під вартою українського кінорежисера Олега Сенцова до 11 жовтня 2014 року.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!