Міліція в Одесі діяла потворно, а можливо і злочинно - А.Аваков

Міліція в Одесі діяла потворно, можливо злочинно. Про це на своїй сторінці у соцмережі facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Глава МВС відзвітував, що все керівництво одеського главку звільнено від посад, і наразі ведеться розслідування по їх діяльності.

«Ніякого сором'язливого прикриття „честі мундира“ не буде. Як не буде і огульного паплюження. Але, давайте сором'язливо не прикривати й інших „героїв“. Інакше ми ніколи не винесемо вірних уроків з таких подій»,— зазначив А.Аваков

Він озвучив три факти щодо трагічних подій в Одесі.

«Факт перший — в день зіткнень, коли проукраїнська хода уболівальників зіткнулася з Антимайданом, всіх керівників міліції прокурор зібрав на нараду „як правильно боротися з безладами“. Нарада тривала, як мене поінформували, при вимкнених телефонах, чотири (!) години. З 12 до 16 годин. Хода вболівальників почалася в 15 …»,— написав А.Аваков.

Другий факт озвучений міністром це те, що більше 100 затриманих в ніч після заворушень і смертей міліція мала намір етапувати для суду і утримання під вартою в інший регіон негайно, що б попередити можливі заворушення, але прокурор заборонив.

«Факт третій — сьогодні після того, як натовп сепаратистів заблокував міськуправління Одеси та увірвався у двір, прокурор прийняв рішення відпустити затриманих. На тому все»,— зазначив А.Аваков.

Нагадаємо, 2 травня 2014 р. в Одесі відбулися масові протистояння між проросійськими активістами та прихильниками єдності України, в ході яких загинули більше 40 людей, ще понад 200 постраждали.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!