Висловлювання Лінчевського несуть репутаційні ризики уряду й державі – комісія

Висловлювання заступника міністра охорони здоров’я ОлександраЛінчевського стосовно онкохворих несуть репутаційні ризики як дляуряду, так і для держави в цілому. Про це заявив сьогодні головакомісії Костянтин Ващенко, передає кореспондент .

Висловлювання Лінчевського несуть репутаційні ризики уряду й державі – комісія

“Висловлювання пана Лінчевського, як особи уповноважено діяти від імені держави, містять ознаки порушення загальновизнаних норм етичної поведінки та були неоднозначно сприйняті суспільством, а також несуть репутаційні ризики як для уряду, так і для державної влади в цілому”, — зазначив він.

Водночас, за словами Ващенка, питання відповідальності за порушення саме етичних норм поведінки не врегульовані чинним законодавством.

“Виходячи з цього, комісія пропонує КМУ розглянути це питання на засіданні уряду та прийняти відповідні рішення”, — додав він.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явилася інформація, що Олександр Лінчевський під час звіту у Рахунковій палаті заявив, що в Україні немає сенсу фінансувати лікування онкохворих. Сам заступник міністра вважає, що його слова були вирвані з контексту.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!