Макрон на зустрічі з Путіним заявив, що вони можуть знайти рішення по Україні, Ірану та Сирії

Президент Франції Еммануель Макрон на зустрічі з президентомРосійської Федерації Володимиром Путіним заявив, що завдяки“міцним” французько-російським зв’язкам, вони можуть досягтирішення по Україні, Близькому Сходу, Ірану та Сирії, говориться уповідомленні з посиланням на офіційний прес-службу Кремля.

Макрон на зустрічі з Путіним заявив, що вони можуть знайти рішення по Україні, Ірану та Сирії

“Поза нашими двосторонніми відносинами, думаю, сьогодні настав такий момент, коли ми, дві країни, у яких особливий статус, оскільки ми є постійними членами Ради Безпеки ООН, оскільки у нас дуже міцні, глибокі історичні зв’язки, у нас дуже міцні зв’язки в сфері міжнародної політики, вважаю, що завдяки цьому ми можемо знайти рішення і працювати спільно в усіх напрямках, будь то Україна, Близький Схід, Іран, Сирія, будь то, як ми уявляємо собі, багатосторонній підхід до міжнародної політики”, — цитує прес-служба Кремля слова Макрона.

Також президент Франції наголосив, що французько-російські выдносини продовжують розвиватися, а в економічному плані спостерігається постійне зростання.

Нагадаємо, у Санкт-Петербурзі відбулися переговори президента РФ Володимира Путіна і французького лідера Еммануеля Макрона.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!