Помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії відвідає Київ 1 травня

Помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії УессМітчелл відвідає Брюссель, Тбілісі і Київ з 27 квітня по 3 травня.Про це йдеться в поширеному в четвер заяві Держдепартаменту.

Помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії відвідає Київ 1 травня

Мітчелл разом з новим держсекретарем Майклом Помпео вилетів до Брюсселя на міністерську зустріч НАТО, яка пройде 27 квітня. Після цього помічник держсекретаря буде направлений у Тбілісі, де “виступить з програмною промовою на Форумі громадської дипломатії НАТО-Грузія і зустрінеться з посадовцями високого рангу, а також з іншими політичними лідерами, представниками громадянського суспільства та Американської торговельної палати з метою посилити підтримку США прагнення Грузії інтегруватися в євроатлантичні інститути”.

Помічник держсекретаря 1-3 травня перебуватиме в Києві, де також проведе серію зустрічей, “щоб підкреслити підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України” і важливість проведення в країні економічних та антикорупційних реформ.

Нагадаємо, екс-директор ЦРУ Майк Помпео, який у четвер був затверджений на посаді держсекретаря США, приступив до виконання своїх обов'язків, повідомила офіційний представник Держдепартаменту Гізер Нойєрт на своїй сторінці в Twitter.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!