АП: важливо не допустити зрив процесу надання Україні Томосу на автокефалію

Дуже важливим є недопущення жодних провокацій, жодних спробзірвати процес надання Україні Томосу на автокефалію. Про цеповідомив у четвер заступник глави Адміністрації ПрезидентаРостислав Павленко, передає кореспондент .

АП: важливо не допустити зрив процесу надання Україні Томосу на автокефалію

“Вселенська патріархія заявляє про те, що вона буде комунікувати і взаємодіяти з іншими церквами — це є процедури для отримання автокефалії. Тож ми знаходимось в досить близькому наближенні до того, що цей Томос про автокефалію буде наданий. Має пройти ціла низка канонічних процесів тож залишаємось дуже пильними і уважними. Дуже важливим є недопущення жодних провокацій, жодних спроб зірвати цей процес, показати в невигідному стані Україну, її державно-церковні чи міжцерковні відносини”, — підкреслив Р.Павленко.

Представник АП додав, що держава зробить все для недопущення “з будь-чийого боку спроби провокувати, розпалювати конфлікти і таким чином зірвати процес, який підтримують мільйони українських віруючих”.

“Безперечно, держава не ставить і ніколи не ставитиме питання про створення так званої державної церкви”, — резюмував Р.Павленко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!