Україна заборонила в"їзд віце-меру Лінца через відвідування Криму

Київ вніс віце-мера міста Лінц (федеральна земля Верхня Австрія)Детлефа Віммера в список осіб, яким заборонений в’їзд в Україну.Про це повідомила у вівторок австрійська газета Neues Volksblatt зпосиланням на українського посла в Австрії Олександра Щербу.

Україна заборонила в'їзд віце-меру Лінца через відвідування Криму

“Віммер був внесений до списку нев’їзних осіб, і я йому про це повідомив”, — сказав Щерба і додав, що таке рішення було прийнято через відвідування австрійським політиком півострова Крим. Український дипломат також зазначив, що в цьому списку є й інші австрійські політики.

Як зазначає видання, присутність в забороненому списку обмежує можливість Віммера здійснювати його професійну діяльність в частині програми партнерства між містами. Віммер відповідає в міському магістраті за партнерство міст, і одним з міст-побратимів Лінца виступає українське Запоріжжя. Там в найближчому майбутньому повинен пройти міжнародний конгрес, в якому повинні брати участь представники Лінца. “Віммер не зможе прийняти в ньому участь”, — підкреслив посол.

У свою чергу сам віце-мер Лінца зауважив, що “український уряд робить самостріл, обмежуючи партнерство міст”. “Таким чином у нас буде більше ресурсів направлено на інші кооперації, наприклад, з Росією і Китаєм”, — зауважив Віммер.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!