Постпред Малайзії при ООН: маршрут Boeing 777 був оголошений безпечним

Маршрут, яким летів в Україні Boeing 777, був оголошений безпечним Міжнародною організацією цивільної авіації (ІКАО). Про це заявив постійний представник Малайзії при ООН Хуссейн Ханіфф, передає ИТАР ТАСС.

"Маршрут Амстердам — ​​Куала-Лумпур, який регулярно проходив через український повітряний простір, був однією з найбільш часто використовуваних авіаліній. Згідно з даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту, в момент втрати звʼязку з бортом MH17, літак проходив через незакритий повітряний простір. Крім того, ІКАО оголосила маршрут польоту безпечним ",— сказав дипломат на засіданні Ради Безпеки ООН.

Він також звернув увагу на той факт, що літак «не передавав сигналів лиха».

Нагадаємо, 17 липня на Донеччині було знищено літак Boeing-777 «Малазійських авіаліній», який летів з Амстердама в Куала-Лумпур. На борту лайнера знаходилися 298 чоловік, у тому числі 15 членів екіпажу.

За інформацією віце-президента «Малазійських авіаліній» Хейбі Гортера, на борту Boeing-777 перебувало 154 громадянина Нідерландів, 27 австралійців, 23 малайзійця, 11 індонезійців, шість британців, по чотири громадянина Німеччини та Бельгії, три філіппінця і один канадець.

Також нагадаємо, представник США в ООН С.Павер заявила, що літак «Boeing-777» був збитий ракетою «Земля-Повітря», але українські установки ППО не залучалися.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!